GaiaZOO &
Gaia Nature Fund
Natuurbehoud stichting Gaia Nature Fund
De dieren die in GaiaZOO leven zijn de ambassadeurs van hun wilde soortgenoten. Daarom helpt het GNF bedreigde diersoorten uit de vier leefgebieden van GaiaZOO (Limburg, Taiga, Savanna, Rainforest). Elk jaar ontvangen diverse projecten een financiële bijdrage. Het liefst doen we dat langdurig, want natuurbescherming is een kwestie van een lange adem. De Europese nerts, gorilla en Afrikaanse wilde hond kunnen bijvoorbeeld al sinds 2005 op steun rekenen.

Ook jij kunt helpen
Ook jij kunt helpen! Met een speciaal GaiaZOO-GNF abonnement word je voor 15,- extra “Ambassadeur van de Natuur” en mag je elke dag op bezoek komen in GaiaZOO. Bovendien mag je kiezen welke diersoort jij wilt helpen! Dit jaar kun je kiezen voor de bongo, blauwkeelara of dwergnijlpaard.
Je kunt GNF ook steunen door een donatie te doen. Dankzij de ANBI-status (Algemeen Nut beogende Instelling), zijn schenkingen en giften aan GNF vrijgesteld van schenkings- en successierechten. Een gift aan het GNF komt dus volledig ten goede aan de natuur!
Doneren aan Gaia Nature Fund kan door een gift over te maken op onderstaande rekening:
Stichting Gaia Nature Fund, Kerkrade
IBAN NL68 RABO 0145 5195 89
Bekijk hieronder wat jij nog meer kunt doen!
Contactgegevens
Stichting Gaia Nature Fund
Brughofweg 27
6468 PB Kerkrade
IBAN: NL68 RABO 0145 5195 89
BIC: RABONL2U
BTW-nummer: NL814785669B01